Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen Programmagroep: Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht  166 1018 WV  Amsterdam M.B.Altendorf@uva.nl

Faculty of Social and Behavioural Sciences CW : Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht  166 1018 WV  Amsterdam N.Bol@uva.nl

Faculty of Social and Behavioural Sciences CW : Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht  166 1018 WV  Amsterdam G.J.deBruijn@uva.nl

Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen Programmagroep: Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht 166 1018 WV Amsterdam H.Hendriks@uva.nl

Faculty of Social and Behavioural Sciences CW : Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht  166 1018 WV  Amsterdam E.F.Loos@uva.nl

Faculty of Social and Behavioural Sciences CW : Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht  166 1018 WV  Amsterdam M.H.Nguyen@uva.nl

Faculty of Social and Behavioural Sciences CW : Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht  166 1018 WV  Amsterdam I.S.Knippenberg-vanStrien@uva.nl

Faculty of Social and Behavioural Sciences CW : Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht  166 1018 WV  Amsterdam h.sungur@uva.nl

Faculty of Social and Behavioural Sciences CW : Persuasive Communication Nieuwe Achtergracht 166 1018 WV Amsterdam S.Zebregs@uva.nl